DETAIL spoje: 500262 / 10

Základní informace:

Linka: 500262IDOS
Název: Česká Lípa-Zákupy-Velenice-Brniště-Mimoň
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21218 36 0 km Mimoň,,žel.st. CL 2101  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51173 35 1 km Mimoň,,úřad práce CL 2101  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 34 2 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 4) CL 2101  7:59  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21209 33 3 km Mimoň,,Mitop CL 2101  8:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26326 32 5 km Pertoltice p.Ralskem,,ObÚ CL 2105  8:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26324 31 6 km Pertoltice p.Ralskem,,u viaduktu CL 2105  8:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38993 30 7 km Brniště,Velký Grunov,kult.dům CL 2110  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38994 29 7 km Brniště,Velký Grunov,Mitop CL 2110  8:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 28 8 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110  8:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 27 9 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110  8:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2757 26 10 km Brniště,, CL 2110  8:14  8:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38428 16 14 km Velenice,,prodejna CL 2115  8:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38427 15 15 km Velenice,, CL 2115  8:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38429 14 16 km Velenice,,starý mlýn CL 2115  8:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 13 17 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113  8:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 12 18 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 11 19 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113  8:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 10 20 km Zákupy,,nám. (stanoviště 1) CL 2113  8:34  8:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 9 21 km Zákupy,,žel.st. CL 2113  8:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 8 24 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 1) CL 2001  8:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 7 24 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 6 27 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  8:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 2 28 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  8:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 29 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 2001  8:49 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,