DETAIL spoje: 500262 / 11

Základní informace:

Linka: 500262IDOS
Název: Česká Lípa-Zákupy-Velenice-Brniště-Mimoň
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C11) CL 2001 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 3 1 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 3) CL 2001 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 6 2 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 7 5 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 8 5 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 2) CL 2001 12:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 9 8 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 12:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 10 9 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113 12:50 12:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 11 10 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 12:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 12 11 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 12:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 13 12 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38429 14 13 km Velenice,,starý mlýn CL 2115 13:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38427 15 14 km Velenice,, CL 2115 13:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38428 16 15 km Velenice,,prodejna CL 2115 13:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38427 17 16 km Velenice,, CL 2115 13:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38429 18 17 km Velenice,,starý mlýn CL 2115 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 19 18 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 20 19 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 13:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13778 21 20 km Zákupy,Kamenice,hřbitov CL 2116 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13777 22 21 km Zákupy,Kamenice, CL 2116 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38992 23 23 km Brniště,Velký Grunov,hřbitov CL 2110 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 24 23 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 25 24 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2757 26 25 km Brniště,, CL 2110 13:24 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 27 26 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110 13:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 28 27 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110 13:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38994 29 28 km Brniště,Velký Grunov,Mitop CL 2110 13:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38993 30 28 km Brniště,Velký Grunov,kult.dům CL 2110 13:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26324 31 29 km Pertoltice p.Ralskem,,u viaduktu CL 2105 13:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26326 32 30 km Pertoltice p.Ralskem,,ObÚ CL 2105 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21209 33 32 km Mimoň,,Mitop CL 2101 13:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 34 33 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště V) CL 2101 13:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,