DETAIL spoje: 500262 / 15

Základní informace:

Linka: 500262IDOS
Název: Česká Lípa-Zákupy-Velenice-Brniště-Mimoň
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C11) CL 2001 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 3 1 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 3) CL 2001 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 6 2 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 16:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 7 5 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 8 5 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 2) CL 2001 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 9 8 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 16:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 10 9 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113 16:20 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 11 10 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 16:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 12 11 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 13 12 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113 16:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38429 14 13 km Velenice,,starý mlýn CL 2115 16:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38427 15 14 km Velenice,, CL 2115 16:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38428 16 15 km Velenice,,prodejna CL 2115 16:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2757 26 19 km Brniště,, CL 2110 16:39 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,