DETAIL spoje: 500262 / 17

Základní informace:

Linka: 500262IDOS
Název: Česká Lípa-Zákupy-Velenice-Brniště-Mimoň
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 41389 10 0 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 11 1 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 18:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 12 2 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 18:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 13 3 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113 18:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38429 14 4 km Velenice,,starý mlýn CL 2115 18:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38427 15 5 km Velenice,, CL 2115 18:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38428 16 6 km Velenice,,prodejna CL 2115 18:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2757 26 10 km Brniště,, CL 2110 18:57 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,