DETAIL spoje: 500262 / 18

Základní informace:

Linka: 500262IDOS
Název: Česká Lípa-Zákupy-Velenice-Brniště-Mimoň
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 2757 26 0 km Brniště,, CL 2110 18:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 25 1 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110 18:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 24 2 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110 19:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38992 23 2 km Brniště,Velký Grunov,hřbitov CL 2110 19:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13777 22 4 km Zákupy,Kamenice, CL 2116 19:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13778 21 5 km Zákupy,Kamenice,hřbitov CL 2116 19:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 20 6 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 19:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 19 7 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113 19:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 12 8 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 19:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 11 9 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 19:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 10 10 km Zákupy,,nám. (stanoviště 1) CL 2113 19:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 9 11 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 19:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 8 14 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 1) CL 2001 19:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 7 14 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001 19:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 6 17 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 19:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 2 18 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 19:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 19 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 2001 19:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,