DETAIL spoje: 500262 / 2

Základní informace:

Linka: 500262IDOS
Název: Česká Lípa-Zákupy-Velenice-Brniště-Mimoň
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 2757 26 0 km Brniště,, CL 2110  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 25 1 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110  4:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 24 2 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38992 23 2 km Brniště,Velký Grunov,hřbitov CL 2110  4:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13777 22 4 km Zákupy,Kamenice, CL 2116  4:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13778 21 5 km Zákupy,Kamenice,hřbitov CL 2116  4:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 20 6 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 19 7 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113  4:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38429 18 8 km Velenice,,starý mlýn CL 2115  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38427 17 9 km Velenice,, CL 2115  4:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38428 16 10 km Velenice,,prodejna CL 2115  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38427 15 11 km Velenice,, CL 2115  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38429 14 12 km Velenice,,starý mlýn CL 2115  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 13 13 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 12 14 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 11 15 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 10 16 km Zákupy,,nám. (stanoviště 1) CL 2113  4:58  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 9 17 km Zákupy,,žel.st. CL 2113  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 8 20 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 1) CL 2001  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 7 20 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 6 23 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 2 24 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 25 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 2001  5:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,