DETAIL spoje: 500262 / 3

Základní informace:

Linka: 500262IDOS
Název: Česká Lípa-Zákupy-Velenice-Brniště-Mimoň
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 41389 11 0 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 12 1 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 13 2 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 14 3 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38429 15 4 km Velenice,,starý mlýn CL 2115  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38427 16 5 km Velenice,, CL 2115  5:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38428 17 6 km Velenice,,prodejna CL 2115  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2757 27 10 km Brniště,, CL 2110  5:49 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,