DETAIL spoje: 500262 / 55

Základní informace:

Linka: 500262IDOS
Název: Česká Lípa-Zákupy-Velenice-Brniště-Mimoň
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C11) CL 2001 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 4 1 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 3) CL 2001 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 6 2 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 16:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 7 5 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 8 5 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 2) CL 2001 16:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 9 8 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 16:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 10 9 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113 16:25 16:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 11 10 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 16:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 12 11 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 13 12 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113 16:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38429 14 13 km Velenice,,starý mlýn CL 2115 16:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38427 15 14 km Velenice,, CL 2115 16:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38428 16 15 km Velenice,,prodejna CL 2115 16:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2757 26 19 km Brniště,, CL 2110 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 27 20 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110 16:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 28 21 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110 16:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38994 29 22 km Brniště,Velký Grunov,Mitop CL 2110 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38993 30 22 km Brniště,Velký Grunov,kult.dům CL 2110 16:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26324 31 23 km Pertoltice p.Ralskem,,u viaduktu CL 2105 16:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26326 32 24 km Pertoltice p.Ralskem,,ObÚ CL 2105 16:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21209 33 26 km Mimoň,,Mitop (stanoviště 1) CL 2101 16:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 34 27 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště V) CL 2101 17:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020