DETAIL spoje: 500262 / 7

Základní informace:

Linka: 500262IDOS
Název: Česká Lípa-Zákupy-Velenice-Brniště-Mimoň
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 41389 10 0 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 11 1 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 12 2 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13778 21 3 km Zákupy,Kamenice,hřbitov CL 2116  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13777 22 4 km Zákupy,Kamenice, CL 2116  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38992 23 6 km Brniště,Velký Grunov,hřbitov CL 2110  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 24 6 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 25 7 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2757 26 8 km Brniště,, CL 2110  7:19  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 27 9 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 28 10 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38994 29 11 km Brniště,Velký Grunov,Mitop CL 2110  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38993 30 11 km Brniště,Velký Grunov,kult.dům CL 2110  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26324 31 12 km Pertoltice p.Ralskem,,u viaduktu CL 2105  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26326 32 13 km Pertoltice p.Ralskem,,ObÚ CL 2105  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21209 33 15 km Mimoň,,Mitop CL 2101  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 34 16 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště V) CL 2101  7:38  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51173 35 17 km Mimoň,,úřad práce CL 2101  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21218 36 18 km Mimoň,,žel.st. CL 2101  7:43 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,