DETAIL spoje: 500262 / 8

Základní informace:

Linka: 500262IDOS
Název: Česká Lípa-Zákupy-Velenice-Brniště-Mimoň
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21206 34 0 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 4) CL 2101  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21209 33 1 km Mimoň,,Mitop CL 2101  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26326 32 3 km Pertoltice p.Ralskem,,ObÚ CL 2105  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26324 31 4 km Pertoltice p.Ralskem,,u viaduktu CL 2105  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38993 30 5 km Brniště,Velký Grunov,kult.dům CL 2110  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38994 29 5 km Brniště,Velký Grunov,Mitop CL 2110  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 28 6 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 27 7 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2757 26 8 km Brniště,, CL 2110  6:59  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 25 9 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 24 10 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38992 23 10 km Brniště,Velký Grunov,hřbitov CL 2110  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13777 22 12 km Zákupy,Kamenice, CL 2116  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13778 21 13 km Zákupy,Kamenice,hřbitov CL 2116  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 20 14 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 19 15 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 10 17 km Zákupy,,nám. (stanoviště 1) CL 2113  7:19  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 9 18 km Zákupy,,žel.st. CL 2113  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 8 21 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 1) CL 2001  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 7 21 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. CL 2001  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 6 24 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51448 5 26 km Česká Lípa,,Sluneční CL 2001  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 4 28 km Česká Lípa,,Stadion (stanoviště 1) CL 2001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 2 29 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 30 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 2001  7:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,