DETAIL spoje: 500267 / 11

Základní informace:

Linka: 500267IDOS
Název: Mimoň-Ralsko,Kuřivody
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21206 2 0 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 5) CL 2101  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21208 5 1 km Mimoň,,kino CL 2101  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21212 7 2 km Mimoň,,STS CL 2101  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21215 8 3 km Mimoň,,ÚSP CL 2101  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21210 9 3 km Mimoň,,Mitop rozc.0.3 CL 2101  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29530 10 4 km Ralsko,Ploužnice, CL 2111  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29530 18 4 km Ralsko,Ploužnice, CL 2111 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29532 19 8 km Ralsko,Skelná Huť, CL 2103  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29528 20 10 km Ralsko,Kuřivody, CL 2103  5:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,