DETAIL spoje: 500267 / 12

Základní informace:

Linka: 500267IDOS
Název: Mimoň-Ralsko,Kuřivody
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29528 20 0 km Ralsko,Kuřivody, CL 2103  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29532 19 2 km Ralsko,Skelná Huť, CL 2103  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29530 18 6 km Ralsko,Ploužnice, CL 2111  5:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29531 17 7 km Ralsko,Ploužnice,školka CL 2111  5:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29527 16 8 km Ralsko,Hvězdov,1 CL 2111  5:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65187 15 9 km Ralsko,Hvězdov,2 CL 2111  5:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65188 14 10 km Ralsko,Hvězdov,3 CL 2111  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29531 11 11 km Ralsko,Ploužnice,školka CL 2111  5:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29530 10 12 km Ralsko,Ploužnice, CL 2111  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21210 9 13 km Mimoň,,Mitop rozc.0.3 CL 2101  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21215 8 13 km Mimoň,,ÚSP CL 2101  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21212 7 14 km Mimoň,,STS CL 2101  5:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21211 4 15 km Mimoň,,OPMP CL 2101  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21218 3 17 km Mimoň,,žel.st. CL 2101  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 2 18 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště V) CL 2101  6:09 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,