DETAIL spoje: 500267 / 2

Základní informace:

Linka: 500267IDOS
Název: Mimoň-Ralsko,Kuřivody
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29527 16 0 km Ralsko,Hvězdov,1 CL 2111  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65187 15 1 km Ralsko,Hvězdov,2 CL 2111  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65188 14 2 km Ralsko,Hvězdov,3 CL 2111  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29531 11 3 km Ralsko,Ploužnice,školka CL 2111  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29530 10 4 km Ralsko,Ploužnice, CL 2111  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21210 9 5 km Mimoň,,Mitop rozc.0.3 CL 2101  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21215 8 5 km Mimoň,,ÚSP CL 2101  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21212 7 6 km Mimoň,,STS CL 2101  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21211 4 7 km Mimoň,,OPMP CL 2101  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 2 8 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště V) CL 2101  5:33 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,