DETAIL spoje: 500267 / 3

Základní informace:

Linka: 500267IDOS
Název: Mimoň-Ploužnice-Ralsko,Kuřivody
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21206 2 0 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 5) CL 2101  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21208 5 1 km Mimoň,,kino CL 2101  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51174 7 2 km Mimoň,,Falcon CL 2101  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29527 11 5 km Ralsko,Hvězdov,1 CL 2111  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65187 12 6 km Ralsko,Hvězdov,2 CL 2111  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65188 13 7 km Ralsko,Hvězdov,3 CL 2111  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29531 14 8 km Ralsko,Ploužnice,školka CL 2111  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29530 15 9 km Ralsko,Ploužnice, CL 2111  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29532 16 13 km Ralsko,Skelná Huť, CL 2103  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29528 17 15 km Ralsko,Kuřivody, CL 2103  7:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021