DETAIL spoje: 500267 / 3

Základní informace:

Linka: 500267IDOS
Název: Mimoň-Ralsko,Kuřivody
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21206 2 0 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 5) CL 2101  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21208 5 1 km Mimoň,,kino CL 2101  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21212 7 2 km Mimoň,,STS CL 2101  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21215 8 3 km Mimoň,,ÚSP CL 2101  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21210 9 3 km Mimoň,,Mitop rozc.0.3 CL 2101  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29530 10 4 km Ralsko,Ploužnice, CL 2111  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29531 11 5 km Ralsko,Ploužnice,školka CL 2111  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29527 12 6 km Ralsko,Hvězdov,1 CL 2111  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65187 13 7 km Ralsko,Hvězdov,2 CL 2111  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65188 14 8 km Ralsko,Hvězdov,3 CL 2111  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29531 17 9 km Ralsko,Ploužnice,školka CL 2111  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29530 18 10 km Ralsko,Ploužnice, CL 2111  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29532 19 14 km Ralsko,Skelná Huť, CL 2103  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29528 20 16 km Ralsko,Kuřivody, CL 2103  7:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020