DETAIL spoje: 500267 / 4

Základní informace:

Linka: 500267IDOS
Název: Mimoň-Ralsko,Kuřivody
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29528 20 0 km Ralsko,Kuřivody, CL 2103  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29532 19 2 km Ralsko,Skelná Huť, CL 2103  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29530 18 6 km Ralsko,Ploužnice, CL 2111  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29531 17 7 km Ralsko,Ploužnice,školka CL 2111  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29527 16 8 km Ralsko,Hvězdov,1 CL 2111  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65187 15 9 km Ralsko,Hvězdov,2 CL 2111  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65188 14 10 km Ralsko,Hvězdov,3 CL 2111  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29531 11 11 km Ralsko,Ploužnice,školka CL 2111  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29530 10 12 km Ralsko,Ploužnice, CL 2111  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21210 9 13 km Mimoň,,Mitop rozc.0.3 CL 2101  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21215 8 13 km Mimoň,,ÚSP CL 2101  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21212 7 14 km Mimoň,,STS CL 2101  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55869 6 15 km Mimoň,,Luční CL 2101  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21211 4 17 km Mimoň,,OPMP CL 2101  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 2 18 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště V) CL 2101  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 1 19 km Mimoň,,Žitavská CL 2101  7:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020