DETAIL spoje: 500272 / 4

Základní informace:

Linka: 500272IDOS
Název: Petrovice-Jablonné v Podještědí-Dubnice-Stráž pod Ralskem
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33405 18 0 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 3B) CL 2102  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7384 17 2 km Dubnice,,na kraji CL 0306  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7382 16 3 km Dubnice,,kovárna CL 0306  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7386 15 3 km Dubnice,,prodejna CL 0306  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7387 14 4 km Dubnice,,rest. CL 0306  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7383 13 5 km Dubnice,,křiž. CL 0306  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38189 9 8 km Jablonné v Podj.,Valdov, LI 0301  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12480 8 11 km Jablonné v Podj.,,autoservis LI 0301  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 7 12 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 2) LI 0301  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 6 13 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50363 5 14 km Jablonné v Podj.,,škola LI 0301  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14755 4 17 km Jablonné v Podj.,Kněžice,rozc. LI 0314  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14754 3 17 km Jablonné v Podj.,Kněžice, LI 0314  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26370 2 18 km Jablonné v Podj.,Petrovice,U lípy LI 0304  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26369 1 19 km Jablonné v Podj.,Petrovice, LI 0304  7:21 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,