DETAIL spoje: 500272 / 7

Základní informace:

Linka: 500272IDOS
Název: Petrovice-Jablonné v Podještědí-Dubnice-Stráž pod Ralskem
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 26369 1 0 km Jablonné v Podj.,Petrovice, LI 0304  9:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26370 2 1 km Jablonné v Podj.,Petrovice,U lípy LI 0304  9:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14754 3 2 km Jablonné v Podj.,Kněžice, LI 0314  9:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14755 4 2 km Jablonné v Podj.,Kněžice,rozc. LI 0314  9:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 6 5 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301  9:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 7 6 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 3) LI 0301  9:43 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12480 8 7 km Jablonné v Podj.,,autoservis LI 0301 10:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38189 9 9 km Jablonné v Podj.,Valdov, LI 0301 10:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7383 13 12 km Dubnice,,křiž. CL 0306 10:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7387 14 13 km Dubnice,,rest. CL 0306 10:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7386 15 14 km Dubnice,,prodejna CL 0306 10:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7382 16 14 km Dubnice,,kovárna CL 0306 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7384 17 15 km Dubnice,,na kraji CL 0306 10:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 18 17 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 4B) CL 2102 10:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,