DETAIL spoje: 500273 / 1

Základní informace:

Linka: 500273IDOS
Název: Heřmanice-Jablonné v Podještědí-Rynoltice-Dubnice-Stráž pod Ralskem
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12485 5 0 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 3) LI 0301  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 6 1 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301  7:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50363 7 1 km Jablonné v Podj.,,škola LI 0301  7:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 8 4 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 9 6 km Rynoltice,,Jednota LI 0303  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30751 10 7 km Rynoltice,,ObÚ LI 0303  7:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30750 11 7 km Rynoltice,,kult.dům LI 0303  7:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12689 12 9 km Janovice v Podj.,,u kapličky LI 0305  8:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12688 13 10 km Janovice v Podj.,, LI 0305  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16924 14 12 km Křižany,Žibřidice,křiž. LI 0310  8:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7383 17 14 km Dubnice,,křiž. CL 0306  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7387 18 15 km Dubnice,,rest. CL 0306  8:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7386 19 16 km Dubnice,,prodejna CL 0306  8:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7382 20 16 km Dubnice,,kovárna CL 0306  8:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7384 21 17 km Dubnice,,na kraji CL 0306  8:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 22 19 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 4B) CL 2102  8:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,