DETAIL spoje: 500273 / 2

Základní informace:

Linka: 500273IDOS
Název: Heřmanice-Jablonné v Podještědí-Rynoltice-Dubnice-Stráž pod Ralskem
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33405 22 0 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 3B) CL 2102  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7384 21 2 km Dubnice,,na kraji CL 0306  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7382 20 3 km Dubnice,,kovárna CL 0306  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7386 19 3 km Dubnice,,prodejna CL 0306  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7387 18 4 km Dubnice,,rest. CL 0306  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7383 17 5 km Dubnice,,křiž. CL 0306  5:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16924 16 7 km Křižany,Žibřidice,křiž. LI 0310  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12688 13 9 km Janovice v Podj.,, LI 0305  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12689 12 10 km Janovice v Podj.,,u kapličky LI 0305  5:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30750 11 12 km Rynoltice,,kult.dům LI 0303  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30751 10 12 km Rynoltice,,ObÚ LI 0303  5:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 9 13 km Rynoltice,,Jednota LI 0303  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 8 15 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 6 18 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 5 19 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 3) LI 0301  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17407 4 21 km Jablonné v Podj.,Lada, LI 0301  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12486 3 21 km Jablonné v Podj.,Heřmanice, LI 0308  5:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12488 2 22 km Jablonné v Podj.,Heřmanice,střed LI 0308  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12487 1 23 km Jablonné v Podj.,Heřmanice,rest. LI 0308  6:04 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,