DETAIL spoje: 500273 / 3

Základní informace:

Linka: 500273IDOS
Název: Heřmanice-Jablonné v Podještědí-Rynoltice-Dubnice-Stráž pod Ralskem
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12487 1 0 km Jablonné v Podj.,Heřmanice,rest. LI 0308 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12488 2 1 km Jablonné v Podj.,Heřmanice,střed LI 0308 13:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12486 3 2 km Jablonné v Podj.,Heřmanice, LI 0308 13:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17407 4 3 km Jablonné v Podj.,Lada, LI 0301 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 5 5 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 3) LI 0301 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 6 6 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50363 7 6 km Jablonné v Podj.,,škola LI 0301 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 8 9 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301 13:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 9 11 km Rynoltice,,Jednota LI 0303 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30751 10 12 km Rynoltice,,ObÚ LI 0303 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30750 11 12 km Rynoltice,,kult.dům LI 0303 13:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12689 12 14 km Janovice v Podj.,,u kapličky LI 0305 14:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12688 13 15 km Janovice v Podj.,, LI 0305 14:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16924 14 17 km Křižany,Žibřidice,křiž. LI 0310 14:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7383 17 19 km Dubnice,,křiž. CL 0306 14:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7387 18 20 km Dubnice,,rest. CL 0306 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7386 19 21 km Dubnice,,prodejna CL 0306 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7382 20 21 km Dubnice,,kovárna CL 0306 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7384 21 22 km Dubnice,,na kraji CL 0306 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 22 24 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 4B) CL 2102 14:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,