DETAIL spoje: 500273 / 4

Základní informace:

Linka: 500273IDOS
Název: Heřmanice-Jablonné v Podještědí-Rynoltice-Dubnice-Stráž pod Ralskem
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33405 22 0 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 3B) CL 2102  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7384 21 2 km Dubnice,,na kraji CL 0306  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7382 20 3 km Dubnice,,kovárna CL 0306  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7386 19 3 km Dubnice,,prodejna CL 0306  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7387 18 4 km Dubnice,,rest. CL 0306  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7383 17 5 km Dubnice,,křiž. CL 0306  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16924 16 7 km Křižany,Žibřidice,křiž. LI 0310  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 15 9 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16924 14 10 km Křižany,Žibřidice,křiž. LI 0310  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12688 13 12 km Janovice v Podj.,, LI 0305  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12689 12 13 km Janovice v Podj.,,u kapličky LI 0305  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30750 11 15 km Rynoltice,,kult.dům LI 0303  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30751 10 15 km Rynoltice,,ObÚ LI 0303  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 9 16 km Rynoltice,,Jednota LI 0303  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 8 18 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 6 21 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 5 22 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 3) LI 0301  7:13 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,