DETAIL spoje: 500273 / 8

Základní informace:

Linka: 500273IDOS
Název: Heřmanice-Jablonné v Podještědí-Rynoltice-Dubnice-Stráž pod Ralskem
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33405 22 0 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 3B) CL 2102 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7384 21 2 km Dubnice,,na kraji CL 0306 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7382 20 3 km Dubnice,,kovárna CL 0306 15:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7386 19 3 km Dubnice,,prodejna CL 0306 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7387 18 4 km Dubnice,,rest. CL 0306 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7383 17 5 km Dubnice,,křiž. CL 0306 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16924 16 7 km Křižany,Žibřidice,křiž. LI 0310 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 15 9 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16924 14 10 km Křižany,Žibřidice,křiž. LI 0310 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12688 13 12 km Janovice v Podj.,, LI 0305 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12689 12 13 km Janovice v Podj.,,u kapličky LI 0305 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30750 11 15 km Rynoltice,,kult.dům LI 0303 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30751 10 15 km Rynoltice,,ObÚ LI 0303 16:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 9 16 km Rynoltice,,Jednota LI 0303 16:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 8 18 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50363 7 21 km Jablonné v Podj.,,škola LI 0301 16:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 6 22 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301 16:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 5 23 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 3) LI 0301 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17407 4 25 km Jablonné v Podj.,Lada, LI 0301 16:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12486 3 25 km Jablonné v Podj.,Heřmanice, LI 0308 16:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12488 2 26 km Jablonné v Podj.,Heřmanice,střed LI 0308 16:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12487 1 27 km Jablonné v Podj.,Heřmanice,rest. LI 0308 16:24 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,