DETAIL spoje: 500280 / 1

Základní informace:

Linka: 500280IDOS
Název: Jablonné v Podj.-Stráž p.R. /-Bezděz-Doksy-Dubá-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12485 1 0 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 3) LI 0301 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12480 2 1 km Jablonné v Podj.,,autoservis LI 0301 13:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66367 3 4 km Jablonné v Podj.,Postřelná,hl.sil. LI 0302 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 4 7 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 5 10 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 2A) CL 2102 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 6 14 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107 14:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52548 7 16 km Noviny p.Ralskem,,kovárna CL 2106 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 9 19 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 10 20 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 6) CL 2101 14:20 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21208 11 21 km Mimoň,,kino CL 2101 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29524 13 23 km Ralsko,Boreček,háj. CL 2104 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29523 14 24 km Ralsko,Boreček, CL 2104 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29525 15 26 km Ralsko,Hradčany, CL 2104 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3116 16 32 km Doksy,Břehyně,II CL 2218 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3114 17 33 km Doksy,Břehyně, CL 2218 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6195 18 35 km Doksy,,Mimoňská CL 2201 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6194 19 36 km Doksy,,Lipové nám. CL 2201 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 24 37 km Doksy,,žel.st. CL 2201 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 25 39 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2201 14:50 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6196 26 41 km Skalka u Doks,, CL 2217 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41699 27 42 km Doksy,Zbyny,křiž. CL 2217 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65048 28 42 km Doksy,Zbyny,náves CL 2217 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9424 29 44 km Dubá,Horky,odb. CL 2203 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40457 30 45 km Vrchovany,, CL 2203 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24035 31 47 km Dubá,Nový Berštejn,mlékárna CL 2215 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24034 32 48 km Dubá,Nový Berštejn, (stanoviště 1) CL 2215 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 33 50 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 2215 15:19 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020