DETAIL spoje: 500280 / 1

Základní informace:

Linka: 500280IDOS
Název: Jablonné v Podj.-Stráž p.R. /-Bezděz-Doksy-Dubá-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12485 1 0 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 3) LI 0301 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12480 2 1 km Jablonné v Podj.,,autoservis LI 0301 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66367 3 4 km Jablonné v Podj.,Postřelná,hl.sil. LI 0302 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 4 7 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 5 10 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 2A) CL 2102 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 6 14 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52548 7 16 km Noviny p.Ralskem,,kovárna CL 2106 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 9 19 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 10 20 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 6) CL 2101 15:18 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21208 11 21 km Mimoň,,kino CL 2101 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29524 13 23 km Ralsko,Boreček,háj. CL 2104 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29523 14 24 km Ralsko,Boreček, CL 2104 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29525 15 26 km Ralsko,Hradčany, CL 2104 15:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3116 16 32 km Doksy,Břehyně,II CL 2218 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3114 17 33 km Doksy,Břehyně, CL 2218 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6195 18 35 km Doksy,,Mimoňská CL 2201 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6194 19 36 km Doksy,,Lipové nám. CL 2201 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 24 37 km Doksy,,žel.st. CL 2201 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 25 39 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2201 15:45 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6196 26 41 km Skalka u Doks,, CL 2217 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41699 27 42 km Doksy,Zbyny,křiž. CL 2217 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65048 28 42 km Doksy,Zbyny,náves CL 2217 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9424 29 44 km Dubá,Horky,odb. CL 2203 15:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40457 30 45 km Vrchovany,, CL 2203 16:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24034 31 48 km Dubá,Nový Berštejn, (stanoviště 1) CL 2215 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 32 50 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 2215 16:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019