DETAIL spoje: 500280 / 101

Základní informace:

Linka: 500280IDOS
Název: Jablonné v Podj.-Stráž p.R. /-Bezděz-Doksy-Dubá-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12485 1 0 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 3) LI 0301  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12480 2 1 km Jablonné v Podj.,,autoservis LI 0301  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66367 3 4 km Jablonné v Podj.,Postřelná,hl.sil. LI 0302  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 4 7 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 5 10 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 2A) CL 2102  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 6 14 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 8 16 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 9 19 km Mimoň,,Žitavská CL 2101  5:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 10 20 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 6) CL 2101  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21208 11 21 km Mimoň,,kino CL 2101  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29524 13 23 km Ralsko,Boreček,háj. CL 2104  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29523 14 24 km Ralsko,Boreček, CL 2104  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29525 15 26 km Ralsko,Hradčany, CL 2104  5:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3116 16 32 km Doksy,Břehyně,II CL 2218  5:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3114 17 33 km Doksy,Břehyně, CL 2218  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6195 18 35 km Doksy,,Mimoňská CL 2201  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6194 19 36 km Doksy,,Lipové nám. CL 2201  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 24 37 km Doksy,,žel.st. CL 2201  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 25 39 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2201  6:09  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6196 26 41 km Skalka u Doks,, CL 2217  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41699 27 42 km Doksy,Zbyny,křiž. CL 2217  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9424 29 44 km Dubá,Horky,odb. CL 2203 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40457 30 45 km Vrchovany,, CL 2203  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24035 31 47 km Dubá,Nový Berštejn,mlékárna CL 2215 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24034 32 48 km Dubá,Nový Berštejn, (stanoviště 1) CL 2215  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 33 50 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 2215  6:28  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5598 34 53 km Dubá,Deštná, CL 2221  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41387 35 55 km Dubá,Zakšín, CL 2221  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3496 36 57 km Dubá,Bukovec, CL 2221  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20626 37 59 km Medonosy,, ME  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25278 38 60 km Medonosy,Osinaličky, ME  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12135 39 62 km Medonosy,Chudolazy, ME  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12136 40 63 km Medonosy,Chudolazy,mlýn ME  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37041 41 65 km Tupadly,,myslivna ME  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37040 42 66 km Tupadly,, ME  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42683 43 68 km Želízy,, ME  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18136 44 71 km Liběchov,, ME  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20684 45 78 km Mělník,,Aut.st. ME  7:01  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27898 46 109 km Praha,,Vychovatelna AB  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27878 47 111 km Praha,,Nádraží Holešovice AB  7:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 28.10.2020