DETAIL spoje: 500280 / 102

Základní informace:

Linka: 500280IDOS
Název: Jablonné v Podj.-Stráž p.R. /-Bezděz-Doksy-Dubá-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 27878 47 0 km Praha,,Nádraží Holešovice (stanoviště 3) AB 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27898 46 3 km Praha,,Vychovatelna AB 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20684 45 34 km Mělník,,Aut.st. ME 14:19 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18136 44 41 km Liběchov,, ME 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42683 43 44 km Želízy,, ME 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37040 42 46 km Tupadly,, ME 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37041 41 47 km Tupadly,,myslivna ME 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12136 40 49 km Medonosy,Chudolazy,mlýn ME 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12135 39 50 km Medonosy,Chudolazy, ME 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25278 38 52 km Medonosy,Osinaličky, ME 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20626 37 53 km Medonosy,, ME 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3496 36 55 km Dubá,Bukovec, CL 2221 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41387 35 57 km Dubá,Zakšín, CL 2221 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5598 34 58 km Dubá,Deštná, CL 2221 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 33 62 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 2215 14:51 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24034 32 64 km Dubá,Nový Berštejn, (stanoviště 2) CL 2215 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24035 31 65 km Dubá,Nový Berštejn,mlékárna CL 2215 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40457 30 67 km Vrchovany,, CL 2203 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9424 29 68 km Dubá,Horky,odb. CL 2203 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41699 27 70 km Doksy,Zbyny,křiž. CL 2217 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6196 26 71 km Skalka u Doks,, CL 2217 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 25 73 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2201 15:13 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 24 75 km Doksy,,žel.st. CL 2201 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6194 19 76 km Doksy,,Lipové nám. CL 2201 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6195 18 77 km Doksy,,Mimoňská CL 2201 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3114 17 79 km Doksy,Břehyně, CL 2218 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3116 16 80 km Doksy,Břehyně,II CL 2218 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29525 15 86 km Ralsko,Hradčany, CL 2104 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29523 14 88 km Ralsko,Boreček, CL 2104 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29524 13 89 km Ralsko,Boreček,háj. CL 2104 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21211 12 91 km Mimoň,,OPMP CL 2101 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 10 92 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 6) CL 2101 15:42 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 9 93 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 8 96 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 6 98 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 5 102 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 3B) CL 2102 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 4 105 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66367 3 108 km Jablonné v Podj.,Postřelná,hl.sil. LI 0302 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12480 2 111 km Jablonné v Podj.,,autoservis LI 0301 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 1 112 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 1) LI 0301 16:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 28.10.2020