DETAIL spoje: 500280 / 103

Základní informace:

Linka: 500280IDOS
Název: Jablonné v Podj.-Stráž p.R. /-Bezděz-Doksy-Dubá-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 1148 20 0 km Bezděz,,obec CL 2220  8:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 21 2 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 1) CL 2220  8:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 22 7 km Doksy,Obora, CL 2201  8:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 25 10 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2201  9:00  9:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9424 29 14 km Dubá,Horky,odb. CL 2203 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40457 30 15 km Vrchovany,, CL 2203 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24035 31 17 km Dubá,Nový Berštejn,mlékárna CL 2215 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24034 32 18 km Dubá,Nový Berštejn, (stanoviště 1) CL 2215 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 33 20 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 2215  9:19  9:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5598 34 23 km Dubá,Deštná, CL 2221  9:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41387 35 25 km Dubá,Zakšín, CL 2221  9:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3496 36 27 km Dubá,Bukovec, CL 2221  9:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20626 37 29 km Medonosy,, ME  9:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25278 38 30 km Medonosy,Osinaličky, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12135 39 32 km Medonosy,Chudolazy, ME  9:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12136 40 33 km Medonosy,Chudolazy,mlýn ME  9:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37041 41 35 km Tupadly,,myslivna ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37040 42 36 km Tupadly,, ME  9:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42683 43 38 km Želízy,, ME  9:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18136 44 41 km Liběchov,, ME  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20684 45 48 km Mělník,,Aut.st. ME  9:51  9:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27898 46 79 km Praha,,Vychovatelna AB 10:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27878 47 81 km Praha,,Nádraží Holešovice AB 10:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede od 1.5.2020 do 28.9.2020
jede také 1.5.2020, 8.5.2020