DETAIL spoje: 500280 / 104

Základní informace:

Linka: 500280IDOS
Název: Jablonné v Podj.-Stráž p.R. /-Bezděz-Doksy-Dubá-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7272 33 0 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 2215 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24034 32 2 km Dubá,Nový Berštejn, (stanoviště 2) CL 2215 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24035 31 3 km Dubá,Nový Berštejn,mlékárna CL 2215 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40457 30 5 km Vrchovany,, CL 2203 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9424 29 6 km Dubá,Horky,odb. CL 2203 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65048 28 8 km Doksy,Zbyny,náves CL 2217 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41699 27 8 km Doksy,Zbyny,křiž. CL 2217 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6196 26 9 km Skalka u Doks,, CL 2217 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 25 11 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2201 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 24 13 km Doksy,,žel.st. CL 2201 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6194 19 14 km Doksy,,Lipové nám. CL 2201 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6195 18 15 km Doksy,,Mimoňská CL 2201 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3114 17 17 km Doksy,Břehyně, CL 2218 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3116 16 18 km Doksy,Břehyně,II CL 2218 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29525 15 24 km Ralsko,Hradčany, CL 2104 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29523 14 26 km Ralsko,Boreček, CL 2104 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29524 13 27 km Ralsko,Boreček,háj. CL 2104 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21211 12 29 km Mimoň,,OPMP CL 2101 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 10 30 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 6) CL 2101 15:42 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 9 31 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 8 34 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 6 36 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 5 40 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 3B) CL 2102 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 4 43 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66367 3 46 km Jablonné v Podj.,Postřelná,hl.sil. LI 0302 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12480 2 49 km Jablonné v Podj.,,autoservis LI 0301 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 1 50 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 1) LI 0301 16:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede od 22.12.2019 do 29.12.2019, od 10.4.2020 do 12.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 5.7.2020, 27.9.2020