DETAIL spoje: 500280 / 108

Základní informace:

Linka: 500280IDOS
Název: Jablonné v Podj.-Stráž p.R. /-Bezděz-Doksy-Dubá-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 27878 47 0 km Praha,,Nádraží Holešovice (stanoviště 3) AB 19:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27898 46 3 km Praha,,Vychovatelna AB 19:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20684 45 34 km Mělník,,Aut.st. ME 19:49 19:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18136 44 41 km Liběchov,, ME 19:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42683 43 44 km Želízy,, ME 20:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37040 42 46 km Tupadly,, ME 20:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37041 41 47 km Tupadly,,myslivna ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12136 40 49 km Medonosy,Chudolazy,mlýn ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12135 39 50 km Medonosy,Chudolazy, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25278 38 52 km Medonosy,Osinaličky, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20626 37 53 km Medonosy,, ME 20:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3496 36 55 km Dubá,Bukovec, CL 2221 20:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41387 35 57 km Dubá,Zakšín, CL 2221 20:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5598 34 58 km Dubá,Deštná, CL 2221 20:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 33 62 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 2215 20:21 20:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24034 32 64 km Dubá,Nový Berštejn, (stanoviště 2) CL 2215 20:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24035 31 65 km Dubá,Nový Berštejn,mlékárna CL 2215 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40457 30 67 km Vrchovany,, CL 2203 20:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9424 29 68 km Dubá,Horky,odb. CL 2203 20:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41699 27 70 km Doksy,Zbyny,křiž. CL 2217 20:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6196 26 71 km Skalka u Doks,, CL 2217 20:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 25 73 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2201 20:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede od 22.12.2019 do 29.12.2019, od 10.4.2020 do 12.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 5.7.2020, 27.9.2020