DETAIL spoje: 500280 / 11

Základní informace:

Linka: 500280IDOS
Název: Jablonné v Podj.-Stráž p.R. /-Bezděz-Doksy-Dubá-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7272 33 0 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 2215 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5598 34 3 km Dubá,Deštná, CL 2221 16:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41387 35 5 km Dubá,Zakšín, CL 2221 16:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3496 36 7 km Dubá,Bukovec, CL 2221 16:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20626 37 9 km Medonosy,, ME 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25278 38 10 km Medonosy,Osinaličky, ME 16:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12135 39 12 km Medonosy,Chudolazy, ME 16:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12136 40 13 km Medonosy,Chudolazy,mlýn ME 16:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37041 41 15 km Tupadly,,myslivna ME 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37040 42 16 km Tupadly,, ME 16:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42683 43 18 km Želízy,, ME 16:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18136 44 21 km Liběchov,, ME 16:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20684 45 28 km Mělník,,Aut.st. ME 16:46 16:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27898 46 59 km Praha,,Vychovatelna AB 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27878 47 61 km Praha,,Nádraží Holešovice AB 17:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pátek,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020