DETAIL spoje: 500280 / 111

Základní informace:

Linka: 500280IDOS
Název: Jablonné v Podj.-Stráž p.R. /-Bezděz-Doksy-Dubá-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 1148 20 0 km Bezděz,,obec CL 2220 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 21 2 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 1) CL 2220 16:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 22 7 km Doksy,Obora, CL 2201 16:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 23 10 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2201 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 24 12 km Doksy,,žel.st. CL 2201 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 25 14 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2201 16:48 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9424 29 18 km Dubá,Horky,odb. CL 2203 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40457 30 19 km Vrchovany,, CL 2203 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24035 31 21 km Dubá,Nový Berštejn,mlékárna CL 2215 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24034 32 22 km Dubá,Nový Berštejn, (stanoviště 1) CL 2215 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 33 24 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 2215 17:04 17:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5598 34 27 km Dubá,Deštná, CL 2221 17:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41387 35 29 km Dubá,Zakšín, CL 2221 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3496 36 31 km Dubá,Bukovec, CL 2221 17:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20626 37 33 km Medonosy,, ME 17:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25278 38 34 km Medonosy,Osinaličky, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12135 39 36 km Medonosy,Chudolazy, ME 17:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12136 40 37 km Medonosy,Chudolazy,mlýn ME 17:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37041 41 39 km Tupadly,,myslivna ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37040 42 40 km Tupadly,, ME 17:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42683 43 42 km Želízy,, ME 17:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18136 44 45 km Liběchov,, ME 17:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20684 45 52 km Mělník,,Aut.st. ME 17:36 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27898 46 83 km Praha,,Vychovatelna AB 18:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27878 47 85 km Praha,,Nádraží Holešovice AB 18:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede od 30.5.2020 do 28.9.2020