DETAIL spoje: 500280 / 12

Základní informace:

Linka: 500280IDOS
Název: Jablonné v Podj.-Stráž p.R. /-Bezděz-Doksy-Dubá-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 27878 47 0 km Praha,,Nádraží Holešovice (stanoviště 3) AB 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27898 46 3 km Praha,,Vychovatelna AB 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20684 45 34 km Mělník,,Aut.st. ME 18:29 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18136 44 41 km Liběchov,, ME 18:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42683 43 44 km Želízy,, ME 18:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37040 42 46 km Tupadly,, ME 18:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37041 41 47 km Tupadly,,myslivna ME 18:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12136 40 49 km Medonosy,Chudolazy,mlýn ME 18:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12135 39 50 km Medonosy,Chudolazy, ME 18:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25278 38 52 km Medonosy,Osinaličky, ME 18:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20626 37 53 km Medonosy,, ME 18:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3496 36 55 km Dubá,Bukovec, CL 2221 18:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41387 35 57 km Dubá,Zakšín, CL 2221 18:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5598 34 58 km Dubá,Deštná, CL 2221 18:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 33 62 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 2215 19:03 19:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24034 32 64 km Dubá,Nový Berštejn, (stanoviště 2) CL 2215 19:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24035 31 65 km Dubá,Nový Berštejn,mlékárna CL 2215 19:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40457 30 67 km Vrchovany,, CL 2203 19:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9424 29 68 km Dubá,Horky,odb. CL 2203 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65048 28 70 km Doksy,Zbyny,náves CL 2217 19:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41699 27 70 km Doksy,Zbyny,křiž. CL 2217 19:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6196 26 71 km Skalka u Doks,, CL 2217 19:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 25 73 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2201 19:22 19:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 24 75 km Doksy,,žel.st. CL 2201 19:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6194 19 76 km Doksy,,Lipové nám. CL 2201 19:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6195 18 77 km Doksy,,Mimoňská CL 2201 19:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3114 17 79 km Doksy,Břehyně, CL 2218 19:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3116 16 80 km Doksy,Břehyně,II CL 2218 19:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29525 15 86 km Ralsko,Hradčany, CL 2104 19:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29523 14 88 km Ralsko,Boreček, CL 2104 19:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29524 13 89 km Ralsko,Boreček,háj. CL 2104 19:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21211 12 91 km Mimoň,,OPMP CL 2101 19:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 10 92 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 6) CL 2101 19:48 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pátek,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020