DETAIL spoje: 500281 / 1

Základní informace:

Linka: 500281IDOS
Název: Dubá-Dřevčice-Holany-Česká Lípa
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7272 1 0 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 2215  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18028 9 4 km Dubá,Dřevčice,rozc.Lhota CL 2216  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7221 10 5 km Dubá,Dřevčice, CL 2216  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34065 11 6 km Dubá,Sušice,rozc. CL 2216  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8718 12 7 km Dubá,Heřmánky, CL 2216  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19269 13 8 km Holany,Loubí, CL 2024  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34066 14 9 km Dubá,Sušice,skály CL 2024  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9154 15 11 km Holany,,Pavlovice rozc. CL 2032  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9153 16 12 km Holany,,Kozlí roh CL 2032  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9152 18 14 km Holany,, CL 2032  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41283 19 16 km Zahrádky,,ObÚ CL 2014  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49797 20 17 km Zahrádky,,škola CL 2014  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 21 18 km Zahrádky,,křiž. CL 2014  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 22 20 km Sosnová,Ramš, CL 2014  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 23 21 km Sosnová,,hl.sil. CL 2001  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 25 22 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 26 23 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 28 24 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha CL 2001  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 29 25 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 30 26 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B7) CL 2001  5:33 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,