DETAIL spoje: 500281 / 14

Základní informace:

Linka: 500281IDOS
Název: Dubá-Dřevčice-Holany-Česká Lípa
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 30 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B7) CL 2001 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 29 1 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 14:18 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 28 2 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha CL 2001 14:20 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 26 3 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 14:22 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 25 4 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001 14:26 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 23 5 km Sosnová,,hl.sil. CL 2001 14:28 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 22 6 km Sosnová,Ramš, CL 2014 14:31 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 21 8 km Zahrádky,,křiž. CL 2014 14:34 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49797 20 9 km Zahrádky,,škola CL 2014 14:35 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41283 19 10 km Zahrádky,,ObÚ CL 2014 14:36 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9152 18 12 km Holany,, CL 2032 14:40 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9153 16 14 km Holany,,Kozlí roh CL 2032 14:42 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9154 15 15 km Holany,,Pavlovice rozc. CL 2032 14:43 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34066 14 17 km Dubá,Sušice,skály CL 2024 14:45 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19269 13 18 km Holany,Loubí, CL 2024 14:47 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8718 12 19 km Dubá,Heřmánky, CL 2216 14:49 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34065 11 20 km Dubá,Sušice,rozc. CL 2216 14:51 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7221 10 21 km Dubá,Dřevčice, CL 2216 14:53 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18028 9 22 km Dubá,Dřevčice,rozc.Lhota CL 2216 14:55 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64627 8 24 km Chlum,Drchlava, CL 2214 14:58 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11513 6 26 km Chlum,,hl.sil. CL 2214 15:00 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24034 5 29 km Dubá,Nový Berštejn, (stanoviště 1) CL 2215 15:03 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 1 30 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 2215 15:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,