DETAIL spoje: 500281 / 16

Základní informace:

Linka: 500281IDOS
Název: Dubá-Dřevčice-Holany-Česká Lípa
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 30 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B7) CL 2001 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 23 3 km Sosnová,,hl.sil. CL 2001 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 22 4 km Sosnová,Ramš, CL 2014 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 21 6 km Zahrádky,,křiž. CL 2014 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49797 20 7 km Zahrádky,,škola CL 2014 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41283 19 8 km Zahrádky,,ObÚ CL 2014 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9152 18 10 km Holany,, CL 2032 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9153 16 12 km Holany,,Kozlí roh CL 2032 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9154 15 12 km Holany,,Pavlovice rozc. CL 2032 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34066 14 14 km Dubá,Sušice,skály CL 2024 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19269 13 15 km Holany,Loubí, CL 2024 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8718 12 16 km Dubá,Heřmánky, CL 2216 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34065 11 17 km Dubá,Sušice,rozc. CL 2216 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7221 10 18 km Dubá,Dřevčice, CL 2216 15:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18028 9 19 km Dubá,Dřevčice,rozc.Lhota CL 2216 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18027 4 20 km Dubá,Lhota, CL 2216 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41518 3 21 km Dubá,Zátyní, CL 2215 15:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41519 2 23 km Tuhaň,Pavličky,rozc.Zátyní CL 2215 16:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 1 26 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 2215 16:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,