DETAIL spoje: 500281 / 18

Základní informace:

Linka: 500281IDOS
Název: Dubá-Dřevčice-Holany-Česká Lípa
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 31 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B7) CL 2001 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 24 3 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2001 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 23 4 km Sosnová,Ramš, CL 2014 16:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 67473 20 7 km Zahrádky,,zámek CL 2014 16:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41283 19 7 km Zahrádky,,ObÚ CL 2014 16:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9152 18 9 km Holany,, CL 2032 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9153 16 11 km Holany,,Kozlí roh CL 2032 16:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9154 15 11 km Holany,,Pavlovice rozc. CL 2032 16:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34066 14 13 km Dubá,Sušice,skály CL 2024 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19269 13 14 km Holany,Loubí, CL 2024 16:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8718 12 15 km Dubá,Heřmánky, CL 2216 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34065 11 16 km Dubá,Sušice,rozc. CL 2216 16:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7221 10 17 km Dubá,Dřevčice, CL 2216 16:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18028 9 18 km Dubá,Dřevčice,rozc.Lhota (stanoviště 2) CL 2216 16:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 1 22 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 2215 17:03 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,