DETAIL spoje: 500281 / 19

Základní informace:

Linka: 500281IDOS
Název: Dubá-Dřevčice-Holany-Česká Lípa
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7272 1 0 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 2215 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18028 9 4 km Dubá,Dřevčice,rozc.Lhota (stanoviště 1) CL 2216 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7221 10 5 km Dubá,Dřevčice, CL 2216 15:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34065 11 6 km Dubá,Sušice,rozc. CL 2216 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8718 12 7 km Dubá,Heřmánky, CL 2216 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19269 13 8 km Holany,Loubí, CL 2024 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34066 14 9 km Dubá,Sušice,skály CL 2024 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9154 15 11 km Holany,,Pavlovice rozc. CL 2032 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9153 16 12 km Holany,,Kozlí roh CL 2032 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9152 18 14 km Holany,, CL 2032 15:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41283 19 16 km Zahrádky,,ObÚ CL 2014 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49797 20 17 km Zahrádky,,škola CL 2014 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 21 18 km Zahrádky,,křiž. (stanoviště 3) CL 2014 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 22 20 km Sosnová,Ramš, CL 2014 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 23 21 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52212 24 23 km Česká Lípa,,Karla Poláčka CL 2001 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 30 23 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B7) CL 2001 15:58 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,