DETAIL spoje: 500281 / 32

Základní informace:

Linka: 500281IDOS
Název: Dubá-Dřevčice-Holany-Česká Lípa
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4774 34 0 km Česká Lípa,,Bardějovská CL 2001 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 33 1 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 31 2 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 30 3 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B7) CL 2001 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 23 6 km Sosnová,,hl.sil. CL 2001 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 22 7 km Sosnová,Ramš, CL 2014 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 21 9 km Zahrádky,,křiž. CL 2014 13:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49797 20 10 km Zahrádky,,škola CL 2014 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41283 19 11 km Zahrádky,,ObÚ CL 2014 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9152 18 13 km Holany,, CL 2032 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55622 17 13 km Holany,,nám. CL 2032 13:41 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019