DETAIL spoje: 500281 / 4

Základní informace:

Linka: 500281IDOS
Název: Dubá-Dřevčice-Holany-Česká Lípa
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 31 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B7) CL 2001  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 30 1 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 27 2 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001  5:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 26 4 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001  5:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 24 5 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2001  5:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 23 6 km Sosnová,Ramš, CL 2014  5:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 67473 20 9 km Zahrádky,,zámek CL 2014  5:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41283 19 9 km Zahrádky,,ObÚ CL 2014  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9152 18 11 km Holany,, CL 2032  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9153 16 13 km Holany,,Kozlí roh CL 2032  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9154 15 13 km Holany,,Pavlovice rozc. CL 2032  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34066 14 15 km Dubá,Sušice,skály CL 2024  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19269 13 16 km Holany,Loubí, CL 2024  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8718 12 17 km Dubá,Heřmánky, CL 2216  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34065 11 18 km Dubá,Sušice,rozc. CL 2216  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7221 10 19 km Dubá,Dřevčice, CL 2216  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18028 9 20 km Dubá,Dřevčice,rozc.Lhota (stanoviště 2) CL 2216  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 1 24 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 2215  6:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,