DETAIL spoje: 500281 / 6

Základní informace:

Linka: 500281IDOS
Název: Dubá-Dřevčice-Holany-Česká Lípa
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 30 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B7) CL 2001  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 29 1 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 28 2 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha CL 2001  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 26 3 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 25 4 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 23 5 km Sosnová,,hl.sil. CL 2001  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 22 6 km Sosnová,Ramš, CL 2014  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 21 8 km Zahrádky,,křiž. CL 2014  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49797 20 9 km Zahrádky,,škola CL 2014  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41283 19 10 km Zahrádky,,ObÚ CL 2014  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9152 18 12 km Holany,, CL 2032  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9153 16 14 km Holany,,Kozlí roh CL 2032  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9154 15 15 km Holany,,Pavlovice rozc. CL 2032  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34066 14 17 km Dubá,Sušice,skály CL 2024  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19269 13 18 km Holany,Loubí, CL 2024  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8718 12 19 km Dubá,Heřmánky, CL 2216  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34065 11 20 km Dubá,Sušice,rozc. CL 2216  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7221 10 21 km Dubá,Dřevčice, CL 2216  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18028 9 22 km Dubá,Dřevčice,rozc.Lhota CL 2216  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64627 8 24 km Chlum,Drchlava, CL 2214  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11513 6 26 km Chlum,,hl.sil. CL 2214  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24034 5 29 km Dubá,Nový Berštejn, (stanoviště 1) CL 2215  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 1 30 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 2215  7:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,