DETAIL spoje: 500281 / 7

Základní informace:

Linka: 500281IDOS
Název: Dubá-Dřevčice-Holany-Česká Lípa
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7272 1 0 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 2215  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41519 2 3 km Tuhaň,Pavličky,rozc.Zátyní CL 2215  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41518 3 5 km Dubá,Zátyní, CL 2215  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18027 4 6 km Dubá,Lhota, CL 2216  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18028 9 7 km Dubá,Dřevčice,rozc.Lhota CL 2216  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7221 10 8 km Dubá,Dřevčice, CL 2216  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34065 11 9 km Dubá,Sušice,rozc. CL 2216  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8718 12 10 km Dubá,Heřmánky, CL 2216  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19269 13 11 km Holany,Loubí, CL 2024  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34066 14 12 km Dubá,Sušice,skály CL 2024  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9154 15 14 km Holany,,Pavlovice rozc. CL 2032  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9153 16 15 km Holany,,Kozlí roh CL 2032  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9152 18 17 km Holany,, CL 2032  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41283 19 19 km Zahrádky,,ObÚ CL 2014  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49797 20 20 km Zahrádky,,škola CL 2014  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 21 21 km Zahrádky,,křiž. CL 2014  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 22 23 km Sosnová,Ramš, CL 2014  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 23 24 km Sosnová,,hl.sil. CL 2001  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52212 24 26 km Česká Lípa,,Karla Poláčka CL 2001  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 30 26 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B7) CL 2001  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 32 27 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 2) CL 2001  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 33 28 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4774 34 29 km Česká Lípa,,Bardějovská CL 2001  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52214 35 31 km Česká Lípa,,Železničářská CL 2001  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4773 36 31 km Česká Lípa,,Antonína Sovy CL 2001  7:44 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,