DETAIL spoje: 500281 / 9

Základní informace:

Linka: 500281IDOS
Název: Dubá-Dřevčice-Holany-Česká Lípa
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7272 1 0 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 2215  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24034 5 1 km Dubá,Nový Berštejn, (stanoviště 2) CL 2215  8:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11513 6 4 km Chlum,,hl.sil. CL 2214  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11514 7 6 km Chlum,,obec CL 2214  8:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64627 8 9 km Chlum,Drchlava, CL 2214  8:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18028 9 11 km Dubá,Dřevčice,rozc.Lhota CL 2216  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7221 10 12 km Dubá,Dřevčice, CL 2216  8:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34065 11 13 km Dubá,Sušice,rozc. CL 2216  8:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8718 12 14 km Dubá,Heřmánky, CL 2216  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19269 13 15 km Holany,Loubí, CL 2024  9:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34066 14 16 km Dubá,Sušice,skály CL 2024  9:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9154 15 18 km Holany,,Pavlovice rozc. CL 2032  9:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9153 16 19 km Holany,,Kozlí roh CL 2032  9:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55622 17 20 km Holany,,nám. CL 2032  9:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9152 18 21 km Holany,, CL 2032  9:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41283 19 23 km Zahrádky,,ObÚ CL 2014  9:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49797 20 23 km Zahrádky,,škola CL 2014  9:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 21 24 km Zahrádky,,křiž. CL 2014  9:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 22 26 km Sosnová,Ramš, CL 2014  9:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 23 28 km Sosnová,,hl.sil. CL 2001  9:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52212 24 30 km Česká Lípa,,Karla Poláčka CL 2001  9:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 30 31 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B7) CL 2001  9:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,