DETAIL spoje: 500282 / 15

Základní informace:

Linka: 500282IDOS
Název: Dubá-Doksy-Mimoň
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7272 1 0 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 2215 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24034 2 1 km Dubá,Nový Berštejn, (stanoviště 2) CL 2215 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24035 3 2 km Dubá,Nový Berštejn,mlékárna CL 2215 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40457 4 4 km Vrchovany,, CL 2203 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9424 5 5 km Dubá,Horky,odb. CL 2203 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65048 6 7 km Doksy,Zbyny,náves CL 2217 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41699 7 8 km Doksy,Zbyny,křiž. CL 2217 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6196 8 9 km Skalka u Doks,, CL 2217 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 9 12 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2201 15:39 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 11 14 km Doksy,,žel.st. CL 2201 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6194 12 15 km Doksy,,Lipové nám. CL 2201 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6195 13 16 km Doksy,,Mimoňská CL 2201 15:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3114 14 18 km Doksy,Břehyně, CL 2218 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3116 15 19 km Doksy,Břehyně,II CL 2218 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29526 16 24 km Ralsko,Hradčany,háj. CL 2104 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29525 17 26 km Ralsko,Hradčany, CL 2104 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29523 18 28 km Ralsko,Boreček, CL 2104 15:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29524 19 29 km Ralsko,Boreček,háj. CL 2104 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21211 20 31 km Mimoň,,OPMP CL 2101 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 23 32 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 6) CL 2101 16:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 24 33 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 16:09 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019