DETAIL spoje: 500282 / 16

Základní informace:

Linka: 500282IDOS
Název: Dubá-Doksy-Mimoň
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21219 24 0 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 16:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 23 1 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 6) CL 2101 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21218 22 2 km Mimoň,,žel.st. CL 2101 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21208 21 3 km Mimoň,,kino CL 2101 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29524 19 5 km Ralsko,Boreček,háj. CL 2104 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29523 18 6 km Ralsko,Boreček, CL 2104 16:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29525 17 8 km Ralsko,Hradčany, CL 2104 16:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29526 16 10 km Ralsko,Hradčany,háj. CL 2104 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3116 15 14 km Doksy,Břehyně,II CL 2218 16:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3114 14 15 km Doksy,Břehyně, CL 2218 16:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6195 13 17 km Doksy,,Mimoňská CL 2201 16:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6194 12 18 km Doksy,,Lipové nám. CL 2201 16:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 11 19 km Doksy,,žel.st. CL 2201 16:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 9 21 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2201 16:44 16:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6196 8 24 km Skalka u Doks,, CL 2217 16:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41699 7 25 km Doksy,Zbyny,křiž. CL 2217 17:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65048 6 26 km Doksy,Zbyny,náves CL 2217 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9424 5 27 km Dubá,Horky,odb. CL 2203 17:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40457 4 28 km Vrchovany,, CL 2203 17:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24035 3 30 km Dubá,Nový Berštejn,mlékárna CL 2215 17:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24034 2 31 km Dubá,Nový Berštejn, (stanoviště 1) CL 2215 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 1 32 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 2215 17:14 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019