DETAIL spoje: 500282 / 16

Základní informace:

Linka: 500282IDOS
Název: Dubá-Doksy-Mimoň-Ralsko,,Hradčany
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21206 21 0 km Mimoň,,aut.st. CL 2101 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21211 20 1 km Mimoň,,Malá CL 2101 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 19 30 km Doksy,,žel.st. CL 2201 16:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6194 18 31 km Doksy,,Lipové nám. CL 2201 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6195 17 32 km Doksy,,Mimoňská CL 2201 16:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3114 15 34 km Doksy,Břehyně, CL 2218 16:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6195 14 36 km Doksy,,Mimoňská CL 2201 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6194 13 36 km Doksy,,Lipové nám. CL 2201 16:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 9 38 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2201 16:53 16:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6196 8 41 km Skalka u Doks,, CL 2217 16:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41699 7 42 km Doksy,Zbyny,křiž. CL 2217 17:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65048 6 43 km Doksy,Zbyny,náves CL 2217 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9424 5 45 km Dubá,Horky,odb. CL 2203 17:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40457 4 46 km Vrchovany,, CL 2203 17:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24035 3 48 km Dubá,Nový Berštejn,mlékárna CL 2215 17:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24034 2 49 km Dubá,Nový Berštejn, (stanoviště 1) CL 2215 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 1 51 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 2215 17:14 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021