DETAIL spoje: 500282 / 3

Základní informace:

Linka: 500282IDOS
Název: Dubá-Doksy-Mimoň-Ralsko,,Hradčany
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7272 1 0 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 2215  4:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24034 2 1 km Dubá,Nový Berštejn, (stanoviště 2) CL 2215  4:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24035 3 2 km Dubá,Nový Berštejn,mlékárna CL 2215  4:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40457 4 4 km Vrchovany,, CL 2203  4:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9424 5 5 km Dubá,Horky,odb. CL 2203  4:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65048 6 7 km Doksy,Zbyny,náves CL 2217  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41699 7 8 km Doksy,Zbyny,křiž. CL 2217  4:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6196 8 9 km Skalka u Doks,, CL 2217  4:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 9 12 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2201  4:38  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 12 13 km Doksy,,žel.st. CL 2201  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 21 41 km Mimoň,,aut.st. CL 2101  5:14 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,