DETAIL spoje: 500282 / 8

Základní informace:

Linka: 500282IDOS
Název: Dubá-Doksy-Mimoň
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21206 23 0 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 6) CL 2101 10:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21218 22 1 km Mimoň,,žel.st. CL 2101 10:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21208 21 2 km Mimoň,,kino CL 2101 10:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29524 19 4 km Ralsko,Boreček,háj. CL 2104 10:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29523 18 5 km Ralsko,Boreček, CL 2104 10:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29525 17 7 km Ralsko,Hradčany, CL 2104 10:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29526 16 9 km Ralsko,Hradčany,háj. CL 2104 10:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3116 15 13 km Doksy,Břehyně,II CL 2218 10:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3114 14 14 km Doksy,Břehyně, CL 2218 10:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6195 13 16 km Doksy,,Mimoňská CL 2201 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6194 12 17 km Doksy,,Lipové nám. CL 2201 10:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 11 18 km Doksy,,žel.st. CL 2201 10:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 9 19 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2201 10:36 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6196 8 22 km Skalka u Doks,, CL 2217 10:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41699 7 23 km Doksy,Zbyny,křiž. CL 2217 10:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65048 6 24 km Doksy,Zbyny,náves CL 2217 10:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9424 5 25 km Dubá,Horky,odb. CL 2203 10:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40457 4 26 km Vrchovany,, CL 2203 10:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24035 3 28 km Dubá,Nový Berštejn,mlékárna CL 2215 10:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24034 2 29 km Dubá,Nový Berštejn, (stanoviště 1) CL 2215 10:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 1 31 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 2215 10:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,