DETAIL spoje: 500283 / 4

Základní informace:

Linka: 500283IDOS
Název: Dubá-Blatce-Houska
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 1496 14 0 km Blatce,,rozc. CL 2219  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1495 9 2 km Blatce,, CL 2219  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2226 8 4 km Ždírec,Bořejov, CL 2202  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42506 7 5 km Ždírec,, CL 2202  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 44104 6 7 km Ždírec,Ždírecký Důl, CL 2202  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22713 5 10 km Dubá,Nedamov, CL 2212  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22715 4 10 km Dubá,Nedamov,vodárna CL 2212  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22714 3 10 km Dubá,Nedamov,koupaliště CL 2212  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7278 2 12 km Dubá,,školka CL 2215  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 1 13 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 2215  7:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019