DETAIL spoje: 500283 / 8

Základní informace:

Linka: 500283IDOS
Název: Dubá-Blatce-Houska
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 10355 17 0 km Blatce,Houska, CL 2205 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36979 16 2 km Blatce,Tubož,rybník CL 2205 14:28 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1499 15 3 km Blatce,Blatečky, CL 2205 14:30 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1496 14 4 km Blatce,,rozc. CL 2219 14:32 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1495 9 6 km Blatce,, CL 2219 14:35 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2226 8 8 km Ždírec,Bořejov, CL 2202 14:39 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42506 7 9 km Ždírec,, CL 2202 14:42 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 44104 6 11 km Ždírec,Ždírecký Důl, CL 2202 14:44 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22713 5 14 km Dubá,Nedamov, CL 2212 14:48 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22715 4 14 km Dubá,Nedamov,vodárna CL 2212 14:49 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22714 3 14 km Dubá,Nedamov,koupaliště CL 2212 14:50 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7278 2 16 km Dubá,,školka CL 2215 14:53 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 1 17 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 2215 14:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,