DETAIL spoje: 500283 / 9

Základní informace:

Linka: 500283IDOS
Název: Dubá-Blatce-Houska
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7272 1 0 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 4) CL 2215 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7278 2 1 km Dubá,,školka CL 2215 16:12 16:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22714 3 3 km Dubá,Nedamov,koupaliště CL 2212 16:14 16:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22715 4 3 km Dubá,Nedamov,vodárna CL 2212 16:15 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22713 5 3 km Dubá,Nedamov, CL 2212 16:16 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 44104 6 6 km Ždírec,Ždírecký Důl, CL 2202 16:20 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42506 7 8 km Ždírec,, CL 2202 16:23 16:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2226 8 9 km Ždírec,Bořejov, CL 2202 16:25 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1495 9 11 km Blatce,, CL 2219 16:29 16:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1496 14 13 km Blatce,,rozc. CL 2219 16:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,