DETAIL spoje: 500290 / 14

Základní informace:

Linka: 500290IDOS
Název: Česká Lípa-Žandov-Velká Javorská-Kravaře
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 42353 20 0 km Žandov,,nám. CL 2012 12:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42354 19 1 km Žandov,,OSS CL 2012 12:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9890 18 1 km Horní Police,,žel.st. CL 2030 12:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9889 17 2 km Horní Police,,pošta CL 2030 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9888 16 3 km Horní Police,, CL 2030 12:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13177 15 3 km Stružnice,Jezvé,odb.Valteřice CL 2020 12:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13176 14 4 km Stružnice,Jezvé,nám. CL 2020 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33601 12 5 km Stružnice,,ObÚ CL 2020 12:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33600 11 6 km Stružnice,,odb.Stráž CL 2020 12:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33602 10 7 km Stružnice,,u mlýna CL 2020 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6599 9 10 km Česká Lípa,Dolní Libchava, CL 2001 12:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4778 8 11 km Česká Lípa,,Děčínská CL 2001 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 7 11 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 6 11 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 12:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 2 12 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 12:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 13 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 2001 12:54 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,