DETAIL spoje: 500290 / 15

Základní informace:

Linka: 500290IDOS
Název: Česká Lípa-Žandov-Starý Šachov/ Velká Javorská-Kravaře
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A4) CL 2001 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 4 1 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 8 2 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 9 2 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 14:15 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4778 10 2 km Česká Lípa,,Děčínská CL 2001 14:16 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6599 11 3 km Česká Lípa,Dolní Libchava, CL 2001 14:17 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33602 12 6 km Stružnice,,u mlýna CL 2020 14:20 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33600 13 7 km Stružnice,,odb.Stráž CL 2020 14:21 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33601 14 8 km Stružnice,,ObÚ CL 2020 14:23 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13178 15 9 km Stružnice,Jezvé,škola CL 2020 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13176 16 9 km Stružnice,Jezvé,nám. CL 2020 14:26 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13177 17 10 km Stružnice,Jezvé,odb.Valteřice CL 2020 14:27 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9888 18 10 km Horní Police,, CL 2030 14:28 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9889 19 11 km Horní Police,,pošta CL 2030 14:31 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9890 20 11 km Horní Police,,žel.st. CL 2030 14:32 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42354 21 12 km Žandov,,OSS CL 2012 14:33 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42353 22 13 km Žandov,,nám. CL 2012 14:35 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42354 25 14 km Žandov,,OSS CL 2012 14:42 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9890 26 14 km Horní Police,,žel.st. CL 2030 14:43 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9889 27 15 km Horní Police,,pošta CL 2030 14:45 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38216 28 17 km Žandov,Valteřice, CL 2011 14:48 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38218 29 18 km Žandov,Valteřice,škola CL 2011 14:49 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38217 30 19 km Žandov,Valteřice,křiž. CL 2011 14:51 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42357 31 20 km Žandov,Heřmanice,u křížku CL 2011 14:52 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42356 32 20 km Žandov,Heřmanice,rest. CL 2011 14:53 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42355 33 21 km Žandov,Heřmanice,křiž. CL 2011 14:55 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38553 34 23 km Žandov,Velká Javorská, CL 2011 14:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019